Stolní tenis: Krásné 3. místo v okresním kole

V Odrách proběhlo okresní kolo ve stolním tenisu starších žáků, kterého se zúčastnilo šest týmů z celého okresu. Naši žáci předvedli skvělé sportovní výkony, bojovnost i týmového ducha a vybojovali krásné 3. místo.
Školu reprezentovali:
  • Ondřej David
  • Václav Kašpárek
  • Marek Majer
  • Štěpán Putko
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému umístění. Jsme rádi, že naši sportovci ukázali nejen své dovednosti, ale také fair play a týmovou spolupráci. 
Prohlédněte si naši GALERII

Stolní tenis: Krásné 3. místo v okresním kole

V Odrách proběhlo okresní kolo ve stolním tenisu starších žáků, kterého se zúčastnilo šest týmů z celého okresu. Naši žáci předvedli skvělé sportovní výkony, bojovnost i týmového ducha a vybojovali krásné 3. místo.
Školu reprezentovali:
  • Ondřej David
  • Václav Kašpárek
  • Marek Majer
  • Štěpán Putko
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému umístění. Jsme rádi, že naši sportovci ukázali nejen své dovednosti, ale také fair play a týmovou spolupráci. 
Prohlédněte si naši GALERII