Stolní tenis: Krásné 3. místo v okresním kole
V Odrách proběhlo okresní kolo ve stolním tenisu starších žáků, kterého se zúčastnilo šest týmů z celého okresu. Naši žáci předvedli skvělé sportovní výkony, bojovnost i týmového ducha a vybojovali krásné 3. místo.
Školu reprezentovali:
-
Ondřej David
-
Václav Kašpárek
-
Marek Majer
-
Štěpán Putko
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému umístění. Jsme rádi, že naši sportovci ukázali nejen své dovednosti, ale také fair play a týmovou spolupráci.
Prohlédněte si naši GALERII
Stolní tenis: Krásné 3. místo v okresním kole
V Odrách proběhlo okresní kolo ve stolním tenisu starších žáků, kterého se zúčastnilo šest týmů z celého okresu. Naši žáci předvedli skvělé sportovní výkony, bojovnost i týmového ducha a vybojovali krásné 3. místo.
Školu reprezentovali:
-
Ondřej David
-
Václav Kašpárek
-
Marek Majer
-
Štěpán Putko
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému umístění. Jsme rádi, že naši sportovci ukázali nejen své dovednosti, ale také fair play a týmovou spolupráci.
Prohlédněte si naši GALERII